Biber Hapı Kampanya

Birkaç yıl önce Toronto da Kanadalı bir fast food restoran zincirinin gıdasal açıdan çirkin bir afişini görmek beni hayrete düşürdü. Bir çöreğin üzerinde yakın plan çekilmiş dev bir burger fotoğrafında yeşillik golf içindir yazıyordu. Buna hiç katılmıyorum. Her türden koyu yeşil sebzede zayıflatabilen değerli bir mineral vardır. Besinlerin altını olan bu mineral magnezyumdur. Bitkilerdeki yeşil pigmente klorofil denir ve doğanın yeşilliklerinde bulunan bu kimyasalın büyük bir kısmı magnezyumdan oluşur. ABD nüfusunun yarısından fazlası tavsiye edilen minimum günlük magnezyumu bile almıyor. Bunun nedeninin günlük sebze ve meyve porsiyonlarını tüketmememiz olması büyük bir olasılık. Journal of the american college of nutrition dergisinde yer alan bir çalışmada güney Carolina tıp üniversitesi araştırmacıları, gıdasal magnezyum tüketimi düşük olan yaklaşık dört bin yetişkinin yüksek seviyede reaktif c proteini taşıma oranının neredeyse üç katı daha fazla olduğunu gösterdi. Peki, bu reaktif c proteini nedir? Bu protein uzun zamandır ateşin kandaki belirtisi olarak biliniyor ama daha yakın tarihte doktorlar, bu ateş belirtisinde artışla kalp ve damar hastalıklarında ölüm riski arasında ciddi bağlantılar ortaya koymaya başladı. Aslında son zamanlarda yapılan bir araştırma reaktif c proteinin koroner kalp hastalıklarından rastlanıyor. Ayrıca reaktif c proteinin depresyon ve panik bozukluğu durumlarında arttığı ortaya çıktı ve şimdi de nörolojik 2002 yılında kasıp kavuran düşük karbonhidrat diyeti saçmalığı, magnezyum içeren sebzelerin tüketimini karbonhidrat oldukları için azalttı. Bunu göz önünde tutarak, Virginia Politeknik Enstritüsü ve state Üniversitesi araştırmacılarının, bir grup yetişkini atkins diyetine benzer bir düşük karbonhidrat diyetine soktuğunda sonucunun reaktif c proteininin yükselmesi olması sizi pek şaşırtmayabilir. Kıssadan hisse : kalbiniz ve beyniniz için yeşilliklerinizi yiyin.

 1. oya dedi ki:

  iyi günler bende biber hapı nı kullanmak istiyorum fakat migrenim var bu yüzden ilaç kullanıyorum sizce bir sakınca olur mu yardımcı olursanız sevinirim.

  • admin dedi ki:

   merhaba oya hanım;
   ilk önce yorumunuz için çok teşekkür ederim. biber hapı nı kullanmanız da hiç bir sakınca yoktur. yanlız migeren hapı ile aynı anda almamaya özen gösterin. düzenli olarak kullanmaya özen güsterin. sipariş vermek için biber hapı türkite sitemizden sipariş formunu doldurabilir ve ya sipariş hattımızı arayıp sipariş verebilirsiniz. iyi günler.

 2. sevda dedi ki:

  tavsiye üzerine meksika biber hapını kullanmak istiyorum sipariş vermek istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • admin dedi ki:

   merhaba sevda hanım,
   öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. sipariş için bizle iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. iyi günler.

 3. tugba dedi ki:

  mrblar.. meksika biberini denemek istiyorum fransaya siparis verebilirmiyim acaba ???

  • admin dedi ki:

   Merhaba Tuğba hanım;

   Meksika biber hapını Fransa’dan sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için 00 90 542 338 00 11 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

kargo bilgileri kargo bilgileri
Uyarı!... Biber hapı bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden biberhapiturkiye.org sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

biber