canlidestek biber hapı
Biber Hapı Kampanya

Biber Hapı Yan Etkileri

Biber Hapı her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Biber Hapı kapsülleri tamamen bitki kökenlidir. 12 Yaşındaki çocuklarda bile yan etkisi görülmemiştir.

Biber Hapını Kimler Kullanamaz ?

  • Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle kullanamaz.
  • Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar kullanamaz.
  • Kullanmış olduğunuz ilaç vs. varsa doktorunuza başvurmadan kullanamazsınız.
  • Yüksek tansiyonlu kişiler kullanamaz.
  • Ülser ve Gastrit şikayeti olanlar kullanamaz.
  • Alkol ile kullanmamaya özen gösterin.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





zayıflama ayakkabısı ile sizde yürüyerek zayıflayın. nico drops sigarayı bırakmaya yardımcıdır. fx15 sizi sağlıklı zayıflatır. maurers termojenik yağ yakıcıdır. instadiet
kargo bilgileri kargo bilgileri
Uyarı!... Biber hapı bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden biberhapiturkiye.org sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. zayıflama ayakkabısı lida maurers Türkiyenin en büyük program indir web sitesi hizmetinizdedir indirlivex.com. oyun oyna photoshop indir okey indir, red honey alkadays fx 15 kalıcı zayıflama sağlar.